Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhaferr bej Ypi"

26 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Xhaferr Ypi''' (Xhaferr Bej Ypi), shërbeu si Kryeministër i Shtetit Shqiptar gjatë periudhës Janar 1922 - 4 Dhjetor 1922. ==Kontributet dhe Veprat== :[[Politika|Polit...)
 
'''Xhaferr Ypi''' (Xhaferr Bej Ypi), shërbeu si Kryeministër i Shtetit Shqiptar gjatë periudhës Janar [[1922]] - 4 Dhjetor [[1922]].
 
 
==Kontributet dhe Veprat==
 
== Referenca ==
* 1.# [http://www.worldstatesmen.org/Albania.htm Shqipëria: Kronologji] - {{en}}
 
* 1. [http://www.worldstatesmen.org/Albania.htm]
 
 
[[category:politikanë shqiptarë]]