Ndryshimi mes inspektimeve të "Oliver Kahn"

77 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: hr:Oliver Kahn)
 
[[Oliver Kan]] (Oliver Kahn) është lindur më 15 qershor [[1969]] në Karlsruhe , Baden-Vytenberg, [[Gjermani]], është futbollist gjerman dhe nnjëri ndër portierët më të mirë. Ka luajtur për reprezenacioni e Gjermanisë nga viti 1995-2006 dhe për KF Bajern nga viti 1994 deri në vitin 2008.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
==Biografia==
 
 
==Shih edhe ==
*[http://www.oliver-kahn.de/ faqe personale]
[[Category:Futbollistë gjermanë]]