Dallime mes rishikimeve të "Shekulli (gazetë)"

No change in size ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Figura:Firma e Gazetes Shekulli.JPG|300px|right|thumb|Titulli i fletës së parë]]
[[Figura:Shekulli fundjava.JPG|300px|right|thumb|Shekulli fundjava]]
'''Shekulli''' është [[gazeta]] më e madhe në [[Shqipëri]] që botohet nga Botimet Periodike Spektër, pronë e [[Koço Kokëdhima]], njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe suksesshëm në Shqipëri. Filloi të botohet në vitin [[1997]], dhe pas disa muajve u bë gazeta më e lexuar dhe shitur në Shqipëri. Një ndër gazetat e vetme shqiptare që ka arkiv digjitale, dhe të hapur për të gjithë. Shumë herë shtjellon edhe tema mbarëkombëtare.
 
==Shekulli fundjava==
[[Figura:Shekulli fundjava.JPG|300px|right|thumb|Shekulli fundjava]]
Shekulli fundjava, çdo të shtunë e të dielë në faqet e fundjavës, personazhe, dosier, këshilla mjeksore, zbavitje etj.
 
Anonymous user