Dan

No change in size ,  11 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
<center>''ka edhe gjó shqiptare ato më së miri i ka përshkruar [[Aristoteli]] në De Animalium Historia''</br>.
<tt>Nous croyons en Dieu, qui est la vérité, parce que tout ce que nous voyons c'est luí méme ([[Naim Frashëri|Naimi]])</tt></center>
<center><tt>''Hipi Zhdripi osht i biri i florinjve dhe të vëllait të vogël të Naimit që jonë dalë në Prishtinë, e jomosht shtri në qytetin që <br>gjendet në livadhet e ulëta të kuajve në Gjermani.</tt>''</center>
----
[[/Koka]]