Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Dori"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
desha tju pyes a mundem me gjet librin e Dr EDMOND BEQIRIT "HYRJE NE INFORMATIK"pres përgjiegjje ju faleminderit >>>>
 
kisha pas deshir me dit nese muj me u regjistru,edhe kisha pas qef me dit kur fillojn regjistrimet,dhe a esht licencuar se po thon se ma nuk mujn me funksjunu me kto shkollat private se jam shum e interesume me u regjisru tek ju nese me kthe msn ne ket adres hona_te@hotmail.com.ma kthe pergjigjejen.jeni shum te mir a
Anonymous user