Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kolektivi"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Tung)
 
 
{{tung}} --'''[[User:Aeternus|Λeternus]]'''  14 Shkurt 2009 21:00 (CET)
 
== [[DEBATIK]] dhe [[Debatik]] ==
:Artikujt edhe pse kan emra te njejte dmth pasi te shkurtohet i pari nuk don te thot se duhet te zhvendosen ose zevendesohen sepse wiki leojon qe ne baze te shkronjave te medha dhe te vogla te shkruhen edhe artikuj me emra te njejte. Pastaj ne kuptim DEBATIK dhe Debatik dallojne keshtu qe nuk ka perse te zhvendoset ose zevendesohet njera ose tjera.
:Se fundi, kur zhvendos ndonje artikull mos i fshi permbajtjen se ashtu jau shuan punen e tjerve, por kerko qe kjo te behet nga ndonje redaktues me pervoj ose nga ndonje administrues. [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 18 Shkurt 2009 15:28 (CET)