Dallime mes rishikimeve të "Ymer Shkreli"

209 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
[[Skeda:images6]].YMER KAARIII
ymer shkreli ishte nje dramrtug e mir dhe punonte ne PUFF.
u kan 1 homoseksual shumm i mir edhe u qijke fort njeri :D. Shkroi edhe romanin humoristik Bali Katravella ne puff. ai ate e beri kur iu kujtua tu e qi 1 qik. Ishte edhe nje rock star i mire.Gjate jetes se tij kishte kaluar shumm tragjedi.Si psh. kishte bere seks pa lejen e mamit etj.Kjo ishte historia e tij.kur su nal tu qi femra te mira e te bukra si p.sh kaltrina selimi, genta ismali,arta bajrami
i kish qi e i kish kput besa eshe pidhin ja kish zgjenu kari hike let dhe nuk biskitshin fematr hiq po veq i ka knaq
Anonymous user