Ndryshimi mes inspektimeve të "Birkena"

7 bytes removed ,  11 vjet më parë
v
cung
(Faqe e re: '''Bircenna''' ka qene princeshë Ilire bija e mbretit Bardhyli.Ajo ishte motër e Bardhyli II dhe halle apo teze e Cleitus ilir.<ref>[http://ancientlibrary.com/smith-bio/…)
 
v (cung)
[[Category:Histori Shqipërisë]]
 
{{eurohis-royal-stubcung}}