Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

358 bytes added ,  12 vjet më parë
v
 
Përshëndetjet e mia të sinqerta. Pasi veq ke vendos per nji vprim te tille ateher skem qka te bisedojmë. Te faleminderoj per ndihmen qe make ofru deri me tani. Shprsoj se prapse prap do te mund tete kontaktojme dhe te na ndihmesh kureshte nevoja. te deshiroj sukse te reja ne punë. [[Përdoruesi:Planeti|Planeti]] 3 Mars 2009 11:23 (CET)
 
:Puntori, me vjen keq qe po largohesh per faktin se ke qene gjithmone aktive edhe ke bere shume pune ketu. Te lumte per punen qe ke bere ketu. Deshiroj, gjithashtu te te falenderoj per perkrahjen qe ma dhe tek WikiFjalori ku prej aty me mesove edhe redaktimin. Shpresoj te kesh fat e suksese ne jete. :-) --[[Përdoruesi:Zeke|Zeke]] 3 Mars 2009 11:39 (CET)
247

edits