Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

584 bytes added ,  12 vjet më parë
 
Po.Edhe unë jam i këtij mendimi dhe mendoj se duhet të bëjmë diçka .--[[Përdoruesi:Tufche|Tufche]] 4 Mars 2009 00:17 (CET)
:Ne në Kosovë këtyre punëve u themi, '''vendos e mëshoj sakicë!''' Edhe ju përderisa jeni ketu vendosni, bëni një plan edhe mëshoni sakicë kësaj pune. Më e keqja është se po humbim edhe redaktues të zellshëm e kjo nuk është shenjë e mirë. Me dëshirën më të madhe do të jepja kontributin tim edhe ketu po nuk mundem më shumë sesa atë që për momentin po bëjë tek WikiFjalori. Suksese në strukturimin e mirëfilltë. Edhe nje porosi, '''punoni''' (aq sa keni mundësi), por '''mos qortoni''' askënd. --[[Përdoruesi:Zeke|Zeke]] 4 Mars 2009 08:21 (CET)
247

edits