Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

440 bytes added ,  12 vjet më parë
[[Wikipedia:Vini Re!]] ose le të rrespektohen ose po e lëmë këtë punë. Kjo vlenë sidomos për administratorët.--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 6 Mars 2009 15:02 (CET)
:Nëse un e bëra gabimin atëherë merrni masa dhe mos diskutoni kot së koti.U kuptuam .Nëse sipas rregullave ajo duhet të griset le të griset ok.Nuk dua më fjalë për [[Otava]] dhe [[Ottawa]] .--[[Përdoruesi:Tufche|Tufche]] 6 Mars 2009 19:53 (CET)
:Wow, cka jeni pa me hanë t'keqe!! Une mendoj se detyre e cdo administratori eshte ti ndihmoj edhe ti mbeshtes perdoruesit e rinj derisa ata te njihen mire me rregullat e Wikipedias. Çeshtja e emertimit te vendbanimeve ekzistojn moti kohe, keshtu qe ndoshta do te ishte e udhes qe perdoruesit e rinj te njoftohen se emertimi origjinal behet per shkak te krijimit te lidhjeve interwiki. --[[Përdoruesi:Zeke|Zeke]] 7 Mars 2009 08:23 (CET)
247

edits