Dallime mes rishikimeve të "Oreksi i humbur"

2 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Faqe e re: '''Oreksi i humbur''' është film i vizatuar i metrazhit të shkurt për fëmijë, i prodhuar nga kinostudioja Shqipëria e Re. Ana edukative kuptohet nga vetë titulli i filmit.…)
 
vNo edit summary
'''Oreksi i humbur''' është [[film i vizatuar]] i metrazhit të shkurt për fëmijë, i prodhuar nga kinostudioja [[Shqipëria e Re]]. Ana edukative kuptohet nga vetë titulli i filmit. ''Oreksi i humbur'' është përgatitur nën skenarin e [[Gjergj Vlaski]]t, autorë realizues janë [[Bujar Kapexhiu]] dhe [[Tomi Vaso]]ja. Muzikën e filminfilmit e ka kompozuar [[Lejla Agolli]], montazhin [[Elsa Bushati]], për zëri është përkujdesur [[Skender Nuzi]].<ref name=YT>[[youtube]] : [http://www.youtube.com/watch?v=tAZFK9946jE&feature=channel Oreksi i humbur]</ref>
 
==Përmbajtja==