Dallime mes rishikimeve të "Shpresa Vreto"

31 bytes added ,  13 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Faqe e re: '''Shpresa Vreto''' autore e skenareve të fimit artistik, filmit të vizatuar si dhe autore e librave, shqiptare nga Shqipëria. Shpresa Vreto si duket veprimtarin e saj si përgatitës…)
 
vNo edit summary
==Burimi i të dhënave==
{{ref}}
 
[[Kategoria:Autor skenashë]]