Dallime mes rishikimeve të "Apasionata"

73 bytes added ,  16 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
vNo edit summary
<!-- ... këtu fillon tabela ... teksti është më poshtë ... -->
 
{{InterMovie|
|TitullFilm=Apasionata
Film artistik i metrazhit të gjatë i Kinostudios [[Shqipëria e Re]] i prodhuar në vitin [[1983]]. Regjinë e kanë bërë [[Kristaq Mitro]] në bashkëpunim me [[Ibrahim Muçaj]]. Në rolet kryesore paraqiten [[Kastriot Çaushi]] (si ? ...), [[Matilda Makoçi]], [[Agim Qirjaqi]], [[Kadri Roshi]] dhe [[Spiro Duni]].
 
Apasionata trajtonötrajton temöntemën e ...
 
Filmi për herë të parë është çfaqurshfaqur në vitin {{?}}[[1983]]
 
 
 
== Lidhje të jashtme ==
Filmi për herë të parë është çfaqur në vitin {{?}}
*{{Imdb titull|id=0295174|titulli=Apasionata}}
 
{{film-cung}}
[[Category:!Film]]
1.144

edits