Dallime mes rishikimeve të "Nusja dhe Paragjykime"

v
Ndryshimet e 212.127.216.22 u kthyen prapë, artikulli tani ndodhet në verzionin e fundit nga YurikBot.
v (Ndryshimet e 212.127.216.22 u kthyen prapë, artikulli tani ndodhet në verzionin e fundit nga YurikBot.)
[[Category:Film bazuar në roman]]
 
[[en:Bride &and Prejudice]]
[[fr:Coup de foudre à Bollywood]]
[[nl:Bride & Prejudice]]
[[sv:Kärlek & fördom]]
24.783

edits