Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

821 bytes added ,  12 vjet më parë
(Usurp account Jackie)
== Usurp account Jackie ==
I need to usurp [http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Speciale%3ALog&type=&user=Jackie&page=&year=&month=-1 inactive (above 1 year)] [[Përdoruesi:Jackie|account]] [http://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/Jackie without edits] for my [http://toolserver.org/~vvv/sulutil.php?rights=1&user=Jackie SUL]. [[:ru:User_Talk:Jackie#sq-wiki confirmation|Confirmation]] in the home wiki. --[[:ru:User:Jackie|ru:Jackie]], [[Speciale:Kontributet/77.73.50.210|77.73.50.210]] 24 Mars 2009 11:00 (CET)
 
== Free Software Kosova ==
 
Jane postu dy komente lidhur me Free Software Kosova ketu me heret edhe nuk eshte treguar interesim i madhe lidhur me kete edhe pse ka nje rendesi shume te madhe per Wikipedian ne gjuhen shqipe.
Komentet ishin keto: http://sq.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Kuvendi#Konferenca_Kosova_Software_Freedom
dhe http://sq.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Kuvendi#Chapter_Kosova.2C_Chapter_Albania
 
Ne gusht te ketij viti do te mbahet konferenca e pare ne Kosove per free software edhe open source. Aty perfshihet edhe wikipedia edhe gjithcka qe ne bejme ketu. Vemendje e vecant po i kushtohet Wikifjalor-it. Do duhet te prezantohet aty.
 
Po e them hapur kemi nevoje per ndihmen tuaj. Pres mbeshtetjen tuaj e sidomon nga Dan edhe Cradel. Faleminderit, --[[Përdoruesi:Zeke|Zeke]] 26 Mars 2009 10:11 (CET)
247

edits