Ndryshimi mes inspektimeve të "Dëshmori"

175 bytes added ,  11 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Faqe e re: '''Dëshmori''' është ai që vritet në luftë për liri e për drejtësi shoqërore, ai që fal jetën për të mirën e popullit e të atdheut. <ref>[[Fjalor i Gjuhës së Sotme Shqip…)
 
v
==Burimi i të dhënave==
<references/>
==Shiko dhe këtë==
* [[Dëshmorët e Rilindjes]]
* [[Dëshmorët e gjuhës shqipe]]
* [[Dëshmorët e Luftës Nacionalçlirimtare]]
* [[Dëshmorët e Luftës së Kosovës]]