Ndryshimi mes inspektimeve të "Rrethi i Librazhdit"

No change in size ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: ms:Daerah Librazhd)
[[Image:AlbaniaLibrazhd.png|thumb|right|Rrethi i Librazhdit]]
 
Rrethi i Librazhdit është njëri nga 36-të rrethet e [[Shqipëri]]së. Rrethi i Librazhdit ka 7284,000 banorë (sipas [[2004]]), një sipërfaqe prej 1,102 km<sup>2</sup> dhe kryeqendër [[Librazhdi]]n.
 
Vendbanime tjera të njohura në këtë rreth janë:
Anonymous user