Ndryshimi mes inspektimeve të "Selver Kryeziu"

389 bytes removed ,  11 vjet më parë
U largua krejt përmbajtja e artikullit
(U largua krejt përmbajtja e artikullit)
== Image notice ==
{{figura|Sami sermaxhaj trajner.jpg|2 Prill 2009 12:27 (CEST)|3=nuk është e lirë për përdorim të përgjithshëm [http://www.prishtinafc.com/advCms/?id=1,144,0,160,a]}}
{{figura|Muzeukadrizeka.jpg|2 Prill 2009 12:30 (CEST)|3=është marrë nga faqja e internetit [http://klaiqi.com/Kika/muzeukadrizekanpolik2.html] dhe është e mbrojtur me të drejtën e autorit}}
535

edits