Ndryshimi mes inspektimeve të "Oksigjeni"

1 byte added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
 
kompoimet e oksigjenit jan :acidetoksidet,uji dhe peroksidi i hidrogjenit
 
== Përdorimi ==
Anonymous user