Ndryshimi mes inspektimeve të "Magnezium"

1 byte added ,  11 vjet më parë
 
== Kompinimet kimike ==
Komponimet e magnezitMagnezit janjane Oksidi i magnezit MgO, Karbonanti i magnezit MgCO3 dhe Sulfati i magnezit MgSO4
 
==Vetitë shëruese të magneziumit ==
Anonymous user