Dallime mes rishikimeve të "10 Korrik"

63 bytes added ,  13 vjet më parë
v (roboti shtoj: tk:10 iýul)
{{KORRIK}}
*[[1980]] - [[Jessica Simpson]] - [[Aktore]] dhe Këngtare nga [[ShBA]]
*[[1995]] - [[Nilsi Godo]] - Personi me i famshem ne Shqiperi.
 
==Vdekje==
8

edits