Ndryshimi mes inspektimeve të "Aziz Salihu"

23 bytes added ,  11 vjet më parë
-SILVER-Vyacheslav Yakovlev (URS)
 
-'''BRONZE-AZIZ SALIHU''' (YUG)
 
 
-SILVER- Vyacheslav Yakovlev (Soviet Union)
 
--'''BRONZE-AZIZ SALIHU''' (YUG)
 
 
-SILVER-Vyacheslav Yakovlev (URS)
 
-'''BRONZE-AZIZ SALIHU''' (YUG)
 
 
-Super Heavyweight(+ 91 kilograms) MEDAL WINNER
 
-'''GOLD-AZIZ SALIHU''' (YUG)
 
-SILVER-Mohamed Toubi (Mar)
 
-BRONZE-Maymoun al-Cheikh (Syr)
 
 
==Shiko dhe këtë==
Anonymous user