Joni

17 bytes added ,  16 vjet më parë
v
v
*[[Verë (pije alkolike)]]
*[[Njohja e Verës]]
*[[Fotografia]]
*Redaktimin e artikujve te rastit
 
Ajo qe kam ne plan te bej gjate punes time eshte te filloj nga nje faqe (ne kete rast ajo e veres) dhe te plotesoj te gjithe lidhjet e asaj faqeje.
 
==Projekte==
[[Projekti i shteteve]] eshte nje projekt qe ka per synim te krijoje faqe ne wikipedian shqiptare per cdo shtet te vecante me nje dizajn dhe faqosje te ngjashme. Aktualisht dizajni dhe mundesia per informacion ne cdo shtet nuk eshte shume e bukur dhe eshte e kufizuar, dizajni i ri i kopjuar nga wikipedia anglisht per mendimin tim eshte me mire. Vizitoni [[Projekti i shteteve|Faqen e Projektit te Shteteve]] per me shume informacion se si mund te ndihmoni ne kete projekt!
574

edits