Joni

4 bytes removed ,  16 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
*[[Njohja e Verës]]
*[[Fotografia]]
*[[Panairi i Botës]]
*[[Arkitektura]]
*Redaktimin e artikujve te rastit
 
Ajo që dua të bëj është të marr pa nga pak secilën nga lidhjet e këtyre faqeve dhe ta plotësoj.
Ajo qe kam ne plan te bej gjate punes time eshte te filloj nga nje faqe (ne kete rast ajo e veres) dhe te plotesoj te gjithe lidhjet e asaj faqeje.
 
==Projekte==
574

edits