Ndryshimi mes inspektimeve të "Lodhja (trupore)"

288 bytes added ,  11 vjet më parë
v (roboti shtoj: pl:Zmęczenie)
==Shkaqet==
Shkaqet e lodhjes mund të jenë shumë të ndryshme si për shembull pagjumësia dhe bërja e punëve të rënda, etj.
po e vertet eshte dhe une per ate pytje nderhyna ne tem dhe kam perdor nji ushqim special per te clodhur nji vitamin extra herbalife, ushim i kendshem me recept te kjart
herbadhurata@gmail.com tel, prishtine herbadhurata@gmail.com +38138555556flm. shendet eclodhje te mir si un amin.
 
==Shiko edhe==
Anonymous user