Dallime mes rishikimeve të "Guljelm Radoja"

34 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: pl:Guljelm Radoja)
 
== Filmografia ==
 
*[[Kronikë provinciale]] (2009)
*[[Njerez dhe Fate]] - (2001-2003) mini seri
*[[Unë ti dhe Kasandra]] - (1999) (TV)