Dallime mes rishikimeve të "Lukthi"

4 bytes removed ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* Ostium cardium
 
Dy faqet bashkohen dhe në Curvatura major formojnë Ommentum majus kurse në Curvatura minor formojnë Ommentum minor.
 
Muskulatura e lukthit përbëhet prej tre shtresave:
12.723

edits