Dallime mes rishikimeve të "UEFA"

79 bytes removed ,  13 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
[[Image:UEFA.svg|thumb|300px|[[Fédération Internationale de Football Association|FIFA]]: [[AsianKonfederata Footballe ConfederationFutbollit Azisë|AFC]], [[ConfédérationKonfederata africainee deFutbollit footballAfrikës|CAF]] , [[Confederación Sudamericana de Fútbol|CONMEBOL]], [[Confederation of North and Central American and Caribbean Association Football|CONCACAF]], [[OceaniaKonfederata e FootballFutbollit ConfederationOqeanisë|OFC]], '''UEFA''']]
 
'''UEFA''' është [[shkurtesa]] e '''Union of European Football Associations''' dhe e shoqatës [[Futbolli|Futbolle]] [[Evropa|Evropiane]].
88

edits