Dallime mes rishikimeve të "Prefiksi telefonik"

24 bytes removed ,  15 vjet më parë
v
Ndryshimet e 139.11.6.206 u kthyen prapë, artikulli tani ndodhet në verzionin e fundit nga Joni.
v (Ndryshimet e 139.11.6.206 u kthyen prapë, artikulli tani ndodhet në verzionin e fundit nga Joni.)
'''Prefiksi''' është një numër që i është caktuar një shteti nga [[Bashkimi Ndërkombëtar i Telekomunikacionit]] dhe shërben për të kontaktuar me telefon shtetet specifike.
Korça ka Prefiksin 082
 
 
12.723

edits