Dallime mes rishikimeve të "Ilir Bezhani"

105 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Ilir Bezhani''' është një aktor dhe regjizorregjisor [[shqiptar]].
 
===Ka interpretuar në:===
 
[[Po vjen ai]] ([[1999]])
 
[[Nata]] ([[1998]])
Ka interpretuar në:
 
[[Po vjen aiBolero]] (1999[[1997]])
 
[[NataZemra e nënës]] (1998[[1994]])
 
[[Valsi i Titanikut]] teatër-komedi
[[Bolero]] (1997)
 
[[ZemraDy eherë nënësmat]] (1994[[1986]])
 
[[ValsiPallati i176]] Titanikut([[1985]]) teaterteatër-komedi
 
[[Kategoria:Aktorë shqiptarë]]
[[Dy herë mat]] (1986)
[[Kategoria:Regjisorë shqiptarë]]
 
[[Pallati 176]] (1985) teater-komedi
10.357

edits