Dallime mes rishikimeve të "Nusja dhe Paragjykime"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''Bride and Prejudice''' ''( sq: Nusja dhe Paragjykime )'' është një [[film]] nga [[India]] dhe [[Anglia]] që {{F|2004}} u prodhue sipas [[romani]]t të ''[[Jane Austen]] - [[Pride and Prejudice]]''.
 
Ky film u transmetuetransmetua në [[Gjuha Shqipe|Gjuhëngjuhën Shqipeshqipe]], nën titullin '''Nusja dhe Paragjykime'''.
 
== Lidhje të jashtme ==
{{film-cung}}
[[Category:!Film]]
[[Category:FilmFilma IndianIndiane]]
[[Category:Film bazuar në roman]]
[[Category:Filma 2004]]
24.783

edits