Ndryshimi mes inspektimeve të "Jadranka Kosor"

131 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Pas dorheqjes së Sanaderit . Kryetari i republikës ia besoi mandatin e formimit të qeverisë kroate.
==Shih edhe këtë==
 
*[http://www.kokaj.net/forum/showthread.php?t=3588/ Një dorëheqje enigmatike dhe një mbretëreshë moderne]
{{biografi-cung}}
[[Kategoria:Biografi]]