Dallime mes rishikimeve të "Bad"

42 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: '''Bad''' është një album i Michael Jackson botuar në 1987, pes vjet mbrapa ''Thriller'' dhe prodhuar ende kju nga Quincy Jones.)
 
No edit summary
'''Bad''' është një album i [[Michael Jackson]] botuar në [[1987]], pes vjet mbrapa [[''[[Thriller'']]'' dhe prodhuar ende kju nga [[Quincy Jones]].
 
 
[[Kategoria:Albumet e Michael Jackson]]
34

edits