Dallime mes rishikimeve të "Bad"

33 bytes removed ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
'''Bad''' është një albumkëng ibotuar nga [[Michael Jackson]] botuar në [[1987]], pesnxjerrë vjetnga mbrapaalbumi ''[[Thriller]]''me dhe prodhuarnjetin ende kju nga [[Quincy Jones]]emër.
 
 
[[Kategoria:AlbumetKëngët e Michael Jackson]]
[[Kategoria:AlbumetKëngët pop]]
34

edits