Ndryshimi mes inspektimeve të "Lista e filmave: J-R"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
== K ==
* [[Kapedani]]
* ...
* [[Komisari i dritës]]
 
== L ==
* [[Madagascar]]
* [[Million Dollar Baby]]
* [[Montatorja]]
* [[Mr. & Mrs. Smith]]
 
== N ==
* [[Nusja dhe Paragjykime]]
* [[Nje Milion Euro]]
 
== O ==
* [[Ocean's Eleven]]
* [[Ocean's Twelve]]
* [[Oliver Twist]]
* [[Once Upon a Time in America]]
 
== P ==
* [[Pink Panther]]
* ...
 
== Q ==
24.783

edits