Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

v
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
[[it:Geografia della Bosnia-Erzegovina]]
[[lt:Bosnijos ir Hercegovinos geografija]]
[[mk:Географија на Босна и Херцеговина]]
[[nn:Bosnisk geografi]]
[[no:Bosnia-Hercegovinas geografi]]
86.547

edits