Ndryshimi mes inspektimeve të "Distrikti"

No change in size ,  11 vjet më parë
v
District u zhvendos tek Distrikti. Arsyja
(Faqe e re: '''Distrikti''' (ang. dhe fr. District ) në qark përgjithshëm administrativ dhe gjyqësorë në të drejtën angloamerikane dhe franceze. Në ShBA, ndër të tjera niveli i qarkut më ...)
 
v (District u zhvendos tek Distrikti. Arsyja)
12.730

edits