Ndryshimi mes inspektimeve të "Punë dhe ditë"

v
roboti shtoj: eu:Lanak eta egunak
v (roboti shtoj: no:Arbeid og Dager)
v (roboti shtoj: eu:Lanak eta egunak)
[[en:Works and Days]]
[[es:Trabajos y días]]
[[eu:Lanak eta egunak]]
[[fr:Les Travaux et les Jours]]
[[is:Verk og dagar]]
6.806

edits