Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Artikuj të mirë/Kandidatura/Mongolia"

*{{NEUTRAL}} Mendoj se duhet plotesuar me material nga ggjeografia. [[Përdoruesi:Planeti|Planeti]] 1 Korrik 2009 15:35 (CEST)
*{{NEUTRAL}} --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Proud To Be Albanian]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 1 Korrik 2009 18:06 (CEST)
*{{PËR}} --[[Përdoruesi:Lagoon|Lagoon]] 28 Korrik 2009 13:45 (CEST)
*E kuptoj shqetësimin tuaj; kam filluar të shtoj informacion dhe shpresoj se së shpejti mund të votojmë për një version të përditësuar.--[[Përdoruesi:Getoar TX|Getoar TX]] 17 Korrik 2009 03:06 (CEST)
* Duhet me tepër në aspektin gjeografik, si: klima, hidrografia, bimesia etj. [[Përdoruesi:Planeti|Planeti]] 17 Korrik 2009 12:57 (CEST)
4.659

edits