Dallime mes rishikimeve të "Teki Biçoku"

53 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Më 25 Shtator 1991 Pleniumi dhe kolegji penal i Gjykatës së Lartë të Shqipërisë, shpalli të pafajshëm Akad. Prof. Dr. Teki Biçokun për akuzat e sipërpërmendura dhe e quajti të padrejtë dënimin që ai kishte kryer.
 
== Kontributi në forumet e ndryshme gjeologjike ==
211

edits