Dallime mes rishikimeve të "Teki Biçoku"

82 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Në vitin 1970 (27 Prill) merr titullin "Profesor"
 
Më 22 Janar 1973 bëhet anëtar i [[Akademia e Shkencave|Akademisë së Shkencave të Shqipërisë]][[Skeda:Prof 2.jpg|thumb|130px|'''Akad. Prof. Dr. Teki Biçoku''', ''viti 1974'']]
 
Më 3 Shtator 2008 pranohet anëtar aktiv i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Europës; Klasa IV-Shkenca Natyrore.
211

edits