Një telegram një këngë: Dallime mes rishikimesh

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
Faqe e re: '''Një telegram një këngë''' është një film shqiptar i vitit 1982, me regjizor Mevlan Shanaj dhe skenarist Kiço Blushi. ==Interpretojnë:== Vangjush Grabocka...
 
No edit summary
Rreshti 1:
'''Një telegram një këngë''' është një film [[shqiptar]] i vitit [[1982]], me regjizorregjisor [[Mevlan Shanaj]] dhe skenarist [[Kiço Blushi]].
 
==Interpretojnë:==
* [[Vangjush Grabocka]] ... Xha Koci
* [[Lola Pojani]] ... Lida
* [[Gjergj Gjika]] ... Kompozitori
 
[[Kategoria:Filma 1982]]
 
[[Kategoria:Filma shqip]]
==Interpretojnë:==
 
[[Vangjush Grabocka]] ... Xha Koci
 
[[Lola Pojani]] ... Lida
 
[[Gjergj Gjika]] ... Kompozitori
10.357

edits