Dallime mes rishikimeve të "Llashtica"

22 bytes added ,  13 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthyen ndryshimet e 213.163.116.66 (diskutimet) në versionin e fundit nga CUSENZA Mario.)
'''Llashtica''' është vendbanim në Komunën e [[Gjilani]]t.
 
[[Skeda:Shembull.jpg]]==Gjeografia==
Vendbanimi është i vendosur rrëzë [[Malet e Karadakut|Maleve të Karadakut]] përgjatë lumit të Llashticës. Vendbanimi është i tipit të dendur dhe formë të zgjatur.
 
Anonymous user