Dallime mes rishikimeve të "Teki Biçoku"

22 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* "Veprimtaria Individuale e Specialistëve Shqiptarë të Fushave të Gjeologjisë" ''Vëllimi I dhe II(në bashkëpunim me Matie Koçi) SHGJSH, shtypshkronja Gafon, 220 dhe 270 fq, Tiranë 2004 dhe 2005, .''
* "Kontributi i të Huajve në Fushën e Gjeoshkencave të Shqipërisë" ''ASHSH, Shtypshkronja "Nënë Tereza" 552 fq, Tiranë 2007''
 
[[en: Teki Biçoku]]
 
[[Kategoria: Gjeologë]]
211

edits