Dallime mes rishikimeve të "Politika"

39 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Demokracia dhe totalitarizmi)
 
 
'''Politika eshte art i se mundeshmes'''
 
 
KRAHASIMI
MES DEMOKRACIS DHE TOTALITARIZMT
Anonymous user