Dallime mes rishikimeve të "Politika"

5 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
'''Politika eshte art i se mundeshmes'''
 
KRAHASIMI
 
MES DEMOKRACIS DHE TOTALITARIZMT
 
 
 
KRAHASIMI MES DEMOKRACIS DHE TOTALITARIZMT
 
 
Anonymous user