Dallime mes rishikimeve të "Oliver Kahn"

1 byte removed ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: ro:Oliver Kahn)
[[Figura:Oliver Kahn 06-2004.jpg|thumb|right|300px]]
 
[[Oliver Kan]] (Oliver Kahn) është lindur më 15 qershor [[1969]] në Karlsruhe , Baden-Vytenberg, [[Gjermani]], është futbollist gjerman dhe nnjërinjëri ndër portierët më të mirë. Ka luajtur për reprezenacioni e Gjermanisë nga viti 1995-2006 dhe për KF Bajern nga viti 1994 deri në vitin 2008.
 
 
78

edits