Ndryshimi mes inspektimeve të "Panorama Sport (gazetë)"

ska përmbledhje të redaktimeve
[[Figura:Gazeta Panorama Sport.JPG|thumb|200px]]
'''"Panorama Sport'''" është, botim i [["Panorama Group]]". Aktualisht është nja nga gazetat më prestigjioze sportive në vend. Eshtë themeluar më 21 mars të vitit 2004 dhe ka mudnurmundur që jo vetëm të fitojë terren ne shtypin e përditshëm sportiv, por tanimë konsiderohet si një ndër gazetat më të shitura dhe më cilësore në vend. Në Shqipëri vlerësohet si një nga mediat sportive opozitare. "Panorama Sport" ka një tirazh mesatar prej 8000 mijë kopjesh.
 
 
Anonymous user