Hape menynë kryesore

Changes

4 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Vendi [[fiktiv]]''' është një element të literaturës [[science fiction]], [[fantasi]] dhe utopike.
 
== Venda fiktive ==
24.783

edits